Opis inwestycji

Nowa Grochowska to szeroko zakrojona inwestycja mieszkaniowa, która zostanie zlokalizowana nieopodal ulicy Grochowskiej i Ostrobramskiej, w dzielnicy Praga-Południe. Projektowana zabudowa stworzy bogatą ofertę mieszkaniową.

Inwestycja Nowa Grochowska to nowa jakość na mapie Warszawy. W pierwszym etapie wzniesiony zostanie dziewięciokondygnacyjny budynek mieszkaniowy. Dzięki nowoczesnej i efektownie zaprojektowanej architekturze, Nowa Grochowska stanie się ozdobą i wizytówką tej części miasta.

Nowa Grochowska

Pierwszy etap inwestycji Nowa Grochowska obejmie budowę jednego budynku o ciekawej architekturze z zabudową kaskadową od czwartej do dziewiątej kondygnacji. W ramach tego etapu powstanie 155 mieszkań o zróżnicowanych układach oraz metrażach od 37 do 130 mkw. Wszystkie lokale mieszkaniowe zaprojektowano z troską o ergonomiczną przestrzeń i łatwą aranżację. Duże przeszklenia oraz efektowne balkony nadadzą zabudowie nowoczesnego i eleganckiego charakteru. 

Stonowana kolorystyka elewacji i ciekawy układ bryły budynków sprawiają, że osiedle oraz otaczająca je zabudowa będą miały spójny charakter. Przestrzeń mieszkaniową powiększą przestronne balkony z pojemnymi schowkami, z których roztaczać się będzie widok na całą okolicę. W budynku zaprojektowano 4 lokale usługowe, 151 miejsc parkingowych w garażu oraz 13 miejsc postojowych zewnętrznych. W trosce o środowisko powstanie 21 miejsc postojowych ECO z możliwością ładowania samochodów elektrycznych. Otoczenie zabudowy i wszystkie części wspólne zyskają estetyczne i nowoczesne wykończenie. Zaprojektowane chodniki oraz trawniki dodadzą osiedlu ponadczasowej elegancji.

Nowa Grochowska Budynek B

W drugim etapie inwestycji powstanie czterokondygnacyjny budynek, spójny architektonicznie z pierwszym. Na przyszłych lokatorów czekać będzie 114 przestronnych mieszkań o układach od 1 do 4 pokoi i metrażach od 34,07 do 95,80 mkw. Balkony i tarasy, przypisane do każdego apartamentu będą miały powierzchnię nawet do 75 mkw., a część z nich wyposażona będzie także funkcjonalne schowki. 

Dla zmotoryzowanych na terenie inwestycji zaprojektowano parking podziemny na 127 samochodów, w tym miejsca rodzinne oraz miejsca ECO umożliwiające ładowanie samochodów elektrycznych. W budynku zaprojektowano również 22 komórki lokatorskie. Na parterze budynku znajdzie się natomiast 1 lokal usługowy o powierzchni 29,12 mkw.

Nowa Grochowska Budynek C

Kolejny etap inwestycji Nowa Grochowska obejmie wielokondygnacyjny budynek, w którym na przyszłych mieszkańców będzie czekać 114 mieszkań. Ciekawe układy, o zróżnicowanym metrażu od 40,57 – 119,66 mkw. pozwolą na funkcjonalną oraz oryginalną aranżację wnętrz. Do każdego mieszkania przynależeć będzie balkon lub taras wyposażone w praktyczne schowki. 5 mieszkań zlokalizowanych na ostatniej kondygnacji posiadać będzie indywidualne wejście na prywatne tarasy na dachu, co pozwoli na podziwiane panoramy Warszawy.Do budynku przynależeć będzie parking podziemny ze 126 miejscami w tym miejsca rodzinne, na platformach. Dodatkowo na terenie inwestycji zaprojektowano schowki na rower oraz schowki lokatorskie.